کسب جایزه برنز مسابقه بسته‌بندی 2020 PENTAWARDS توسط استودیو دیز

به گزارش روزرنگ استودیو دیز با پروژه  بسته بندی پدیابست موفق به کسب جایزه برنز مسابقه معتبر بسته بندی 2020 PENTAWARDS در بخش محصولات کودکان در لندن شد.

Pentawards یکی از معروف‌ترین و معتبرترین مسابقات بسته‌بندی دنیاست که هرساله شرکت‌های معتبر و استودیوهای دیزاین زیادی در این رقابت شرکت می کنند.

این مسابقه در سال ۲۰۰۷ فعالیت خودش را آغاز کرده است و هدف اصلی آن جستجوی دیزاین‌های برتر بسته بندی در دنیا، ایجاد منبع الهام برای طراحان بسته بندی و برگزاری رویدادهای مرتبط است.

در مسابقه امسال در حدود ۲۰۰۰ طرح در این مسابقه از۶۰ کشور دنیا شرکت کردند و جوایز آن شامل تندیس طلا،نقره،برنز،ا لماس و پلاتین در هر بخش از مسابقه بود.

از دیگر طرح های برندگان دیدن فرمایید: https://pentawards.com/directory/en/page/the-winners

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.