نخستین کتاب ملی مـد و لباس ایـران / استودیو ۵۵

مد و لباس یکی از مهمترین بسترهای طراحی گرافیک و دیزاین در دنیاست، فشن دیزاین یا طراحی مد رابطه مستقیم با گرافیک دیزاین و حتی در مواردی با طراحی گرافیک هم پوشانی دارد. همه ساله کتاب ها و ژورنال های بسیاری در دنیا در این رابطه تولید و منتشر می شود که  دارای گرافیکی متفاوت است، می شود مدرن ترین و آوانگاردترین طرح های گرافیکی دنیا را در هفته های مد و کتاب های سال مـد دنیا جستجو کرد.

« نخستین کتاب ملی مد و لباس در ایران، اواخر سال 1395در مجموعه تالار وحدت رونمایی شد. نوع نگاه تیم طراحی این مجموعه باعث شد تا اثری ایرانی و در عین حال امروزی و مدرن خلق شود، استفاده از متریال های جدید و متفاوت در روند تولید کتاب و همچنین نوع بسته بندی این کتاب قابل تامل است. کتاب اول این مجموعه دیباچه فرهنگی و کتاب دوم اطلس مد ایران را در خود جای داده است.»

نخستین کتاب ملی مـد و لباس ایـران با مدیریت هنری” محمد جهانی مقدم”و طراحی گرافیک” علی کردی” در استودیو دیزاین55 طراحی و تولید شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر مستند داستانی « جَنبَل »