کتاب قصه بازرگان و طوطی / نرگس دلاوری

«خیلی خوش شانس بودم که کودکی‌ام را در کانون پرورش فکری گذراندم. کودکی من با صفحه‌های رنگارنگ کتاب‌ها گره خورد. برای اولین بار با نویسنده‌ها و تصویرگران در لابلای کتاب‌ها آشنا شدم. رویای کودکی من نقاش شدن بود. در دانشگاه نقاشی خواندم و شغل تصویرگری را انتخاب کردم و هیچ وقت از انتخابم پشیمان نیستم.

در کتاب‌هایی که تصویرگری می‌کنم، از نظرات مخاطب همان گروه سنی کتاب هم استفاده می‌کنم. وقتی کتابی به من سفارش داده می‌شود بعد از خواندن متن، بیشتر وقتم را  به جستجو و کنکاش ذهنی می‌پردازم. همیشه به ادبیات کهن ایران علاقه خاصی داشتم و اینکه در متن داستان یکی از کاراکترها هم پرنده بود برایم جذاب بود…»

کتاب قصه «بازرگان و طوطی» به نویسندگی اسدالله شعبانی  و به سفارش سفارش انتشارات مدرسه  از مجموعه قصه‌های عامیانه برای کودکان است که با تکنیک کلاژ و برای گروه سنی کودک کار شده است. این کتاب به سفارش انتشارات مدرسه است. این کتاب به کاتالوگ و نمایشگاه جشنواره شارجه 2017 راه یافته است.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.