«داستان‌های روکا» / مایون فیلوز

مایون فیلوز (MAIWENN PHILOUZE) تصویرگر و طراح علاقه مند به دنیایی خیالی است. او در سال 2010، مدرک تاریخ هنر خود را دریافت کرد و در سال 2013 از دانشگاه LISA (دانشکده هنر و طراحی کاربردی) فارغ التحصیل شد و اکنون در رن (Rennes) مرکز ایالت بروتاین فرانسه زندگی می‌کند. مایون عاشق طراحی ، ترسیم و مستندهای مربوط به اسرار جهان است. این خانم جوان، خالق آثاری ظریف و تصویرسازی‌های زیبایی است که تاریخچه هنر و نیز انواع مستندها (علمی، تاریخی، هنری و غیره) یکی از منابع اصلی او برای الهام گیری است.
سبک تصویرسازی فیلوز، واقع گرایی با ابزار مداد است . او آنقدر بر روی تصاویر کار می‌کند تا به نتیجه‌ای واقعی و دلخواه برسد و سپس جزئیات نهایی کار خود را را در فتوشاپ به کمک دوستانش ترسیم می‌کند.
«داستان‌های روکا» (R O C C A stories) کتابی درباره سنگ‌ها، طبیعت و مخلوقات آن است. این کتاب به عنوان یک پروژه شخصی طراحی و اجرا شده است که تصاویر آن را خانم مایون فیلوز انجام داده است، 

 صفحه آرایی (9)  صفحه آرایی (8)  صفحه آرایی (10)  صفحه آرایی (11)  صفحه آرایی  صفحه آرایی (2)  صفحه آرایی (3)  صفحه آرایی (4)  صفحه آرایی (5)  صفحه آرایی (6)  صفحه آرایی (1)

صفحه آرایی (7)

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آیین گشایش نمایشگاه «ممیز، هنر به مثابه حرفه»