کتاب ایران در جام جهانی / استودیو خلاقه «است»

« جام جهانی میعادگاه عاشقان فوتبال است که در مدت یک ماه میلیون‌ها نفر در دنیا توجهشان معطوف به این مسابقات است.
تیم ملی فوتبال ایران با اقتدار برای پنجمین‌بار مجوز حضور در این مسابقات را کسب کرده است و و حالا با برد خود در برابر مراکش آماده نبرد سخت و مهم با اسپانیا می شود.
در فروردین امسال، بنا به سفارش فدراسیون فوتبال و شرکت فناپ پلاس، کتاب ایران در جام جهانی به “AST Creative Studio ” سپرده شد تا در این دوره از مسابقات، راهنمای مسافران و تماشاگران تیم ملی باشد.
این کتاب شامل بخش‌هایی همچون: معرفی بازیکنان تیم ‌ملی، تاریخچه بازی‌های ایران در جام‌های جهانی، رکورد‌های ایران در فیفا، معرفی استادیوم‌ها و شهرهای میزبان مسابقات ایران در جام و همچنین آشنایی با جاذبه‌های گردشگری ایران می‌باشد.
در مدت زمان پیش طرح‌، تکنیک ترکیبی آبرنگ و دیجیتال پینت برای تصویرسازی صفحات داخلی کتاب انتخاب و طی 30 روز طراحی و تصویر‌گری شد.
سی‌ام اردیبهشت‌ماه همزمان با مراسم بدرقه تیم ملی در تالار وحدت، از این کتاب رونمایی و برای عرضه در شهرهای برگزاری مسابقات ایران در روسیه آماده شد. البته بنا به درخواست سفارش دهنده تعدادی از صفحات و تصاویر در نسخه نهایی به چاپ نرسید.»

مدیر تیم خلاقه: علیرضا احمدی
مدیر هنری: مهرداد مه‌آبادی، پگاه سیفی
تیم طراحی و تصویرگری: عطیه تفتی، مونا مرادی، احسان همتی فراز، مهرناز محمدی و مهسا امیدوار
ناظر هنری: سلام نگهدار
تامین عکس: فتوامان

 6 thoughts on “کتاب ایران در جام جهانی / استودیو خلاقه «است»”

  1. آفرین
    خسته نباشید
    عالی بود .. تمیز و حرفه ای … توی کارهای سفارشی سازمانی و دولتی کمتر میشه همچین کارهایی دید .. خدا روشکر این بار تو این زمینه آبروداری کردند !
    فقط بنظرم نوشتن اسامی بازیکنان و مربی روی عکسها ، با براش به اون بزرگی اونهم به فارسی کمی به زیبایی و حرفه ای بودن کار لطمه زده نوع قلم انتخابی هم این آشفتگیش رو مضاعف کرده … فقط کار رو زیادی شلوغ کرده و کاربرد خاصی نداره

  2. یه کار تمیز و شسته رفته… و از همه جالب‌تر اینه که سفارش دهنده هم یه ارگان دولتی بوده! یجورایی غافلگیرکننده بود! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.