طراحى شخصيت/ سیدحسين اجاقى

شايد بتوان گفت طراحان با هيچ فرمول شناخته شده و ثابتى دست به طراحی و خلق شخصیت‌ها نمی‌ زنند؛ بلکه بيش از هر چيز احساس و تفكر طراح است که حین طراحی کردن با شناخت، توان، تجربه و شخصیت او ترکیب شده و کاراکتری را خلق مى كند. شخصيت ها، بازیگران فعال دنیای مجازی هستند و بى ترديد در هر داستان، فیلم، بازى كامپيوترى و اپلیکشنی جای خود را تثبیت کرده‌اند.

«سید حسین اجاقی» طراحی و نقاشی را به صورت آکادمیک از سال ٨٤ شروع کرد و از سال ٩٠ بطور تخصصی وارد حوزه طراحی شخصیت و نقاشی دیجیتال شد. او در چندین پروژه ی انیمیشن سریالی و سینمایی در زمینه طراحی کاراکتر و فضا، استوری برد و تصویرسازی همکاری داشته است. همچنين طراحی و اجرای دو جلد کتاب مصور (کمیک استریپ) با موضوع جنگ و طراحی مجموعه هاى استيكر براى چند برنامه پيامرسان فارسى از ديگر فعاليت هاى اوست. در ادامه از شما دعوت مى‌كنيم مجموعه طراحى هاى شخصيت او را ببينيد:

caracter design  caracter design (9)  caracter design (1) caracter design (7)  caracter design (8)  caracter design (6)  caracter design (5)  caracter design (4)  caracter design (2)  caracter design (3)  caracter design (14)  caracter design (10)  caracter design (13) caracter design (11)  caracter design (12)
caracter design caracter design  caracter design

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت