چهار طراح ایرانی در بین منتخبین نمایشگاه بین‌المللی پوستر مادرید

رویداد سالانه مادرید گرافیکا  به صورت سالانه  توسط انجمن طراحان گرافیک مادرید (DIMAD ) و با همکاری انجمن تجارت  و شهرداری شهر مادرید با هدف نشان دادن ارزش طراحی گرافیک برای فرهنگ و اقتصاد در جامعه و با نمایش بهترین آثار گرافیک در سطح بین المللی در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. نمایش بهترین آثار در رابطه با اهداف این رویداد و برگزاری کنفرانسها و ورکشاپ‌های متعدد و ارائه آثار به صورت محیطی در اقصی نقاط شهر از برنامه های مهم این رویداد بین المللی می‌باشد.

این رویداد هنری امسال برای اولین بار در کنار سایر برنامه های فوق ، اولین نمایشگاه بزرگ پوستر را با عنوان شهر روشن با دعوت از طراحان گرافیک جهان در جهت نشان دادن شهر مادرید به عنوان یک شهر مرجع برای گرافیک که یک زبان ضرروری برای بیان واقعیت و عملکرد طراحی گرافیک یه عنوان یک فعالیت متعهد در خدمت محیط زیست است، به فراخوان گذاشت که از میان 524 اثر ارسالی از 61 کشور جهان تعداد 100 اثر برتر جهت نمایش در نمایشگاه این رویداد و نیز اکران محیطی در شهر مادرید انتخاب شده اند که در میان صاحبان آثار منتخب اسامی چهار طراح گرافیک از ایران به نام های : سیدمهدی موسوی،علی معصومب یگی،آرمان صبوری و هادی ارجمند نیز به چشم می‌خورد.

همچنین در این نمایشگاه آثار چند تن از برجسته ترین طراحان گرافیک بین المللی از جمله : پکا لوری،آلن لوکرنه،ایوان کرمایوف،میر کولیک و آلژاندو ماقالانس به نمایش گذاشته خوهد شد.نمایشگاه پوستر شهر روشن  به همراه سایر برنامه های این رویداد  بین المللی از تاریخ 25سپتامبر الی 15 نوامبر 2017 در مادرید و شهرهای مجاور برگزار خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.