چهارمین دورهٔ مسابقات کارتون لبخند سگ‌آبی اوکراین

چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین برگزار می شود.

موضوع: دریاچه

شرکت در این مسابقه برای تمامی هنرمندانی که اثر جدید خلق کرده‌اند که پیش از این در مسابقه‌ای شرکت داشته است آزاد می‌باشد. تاریخ افتتاحیه این نمایشگاه با اعلام رسمی برندگان این مسابقه ، 12 سپتامبر 2020 خواهد بود.

هر هنرمند می تواند با حداکثر پنج (5) اثر منتشر نشده در قالب مطلوب 30×40 سانتی متر A4) ) و با استفاده از هر تکنیکی ثبت نام کند. در پشت هر نقاشی ، یا در ثبت نام باید نام کامل نویسنده ، آدرس (با کد پستی) ، ایمیل ، شماره تلفن ، شماره شناسنامه ، شماره حساب بانکی ( لطفاً ، این اطلاعات را از طریق ایمیل بفرستید به همراه نسخه الکترونیکی آثار هنری). درج شود.

هنرمندان می توانند آثار خود را بهآدرس skonnov@yahoo.com (با حداکثر اندازه 5 مگابایت) ارسال کنند یا اصل آن را به آدرس پستی :

Bobritsa Cartoon Competition

27 Naberezhaya Street,

Bobritsa, Kiev-Sviatoshin District,

Kiev Region, 08142,

UKRAINE

ارسال نمایند.

موضوع چهارمین مسابقه کارتونی دریاچه است.

اگرچه موضوع مسابقه خندهٔ سگ‌آبی است (نام یکی از روستاها نیز از نام همین حیوان گرفته شده است)، اما این بدان معنی نیست که اثری که سگ‌آبی در آن نباشد پذیرفته نخواهد شد. بلکه کار باید خلاقانه، هوشمندانه و بامزه باشد، لطفاً ذهنتان را محدود به سگ‌آبی نکنید. هرچند برای اثری با موضوع «سگ آبی» جایزهٔ ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم، در این صورت اثر هنرمند در هر دو بخش اصلی و ویژه کاندید خواهد شد.

جوایز:

نفر اول: 500 یورو (پانصد).

نفر دوم: 300 یورو (سیصد).

نفر سوم: 200 یورو (دویست).

نفرات تقدیر شونده (نفر7): هرکدام 100 یورو (صد).

جایزه ویژه : 300 یورو (سیصد).

مهلت ارسال آثار: یکم جولای 2020  / چهارشنبه 11 تير 1399

– دیگر قوانین

قبل از اعلام رسمی برندگان توسط هیئت داوران ، برگزارکننده حق انتشار نسخه های الکترونیکی آثار هنری نهایی (که هیئت داوران انتخاب نهایی را از میان آنها خواهد داشت) را برای عموم دارد تا در صورت انتشار قبلی هر یک از آثار هنری ارائه شده یا در صورت کپی بودن اثر از آن مطلع شود.

با ثبت نام در مسابقه، هنرمند حق مالکیت اثر را به برگزارکننده واگذار خواهد کرد.

آثار مسترد نخواهند شد.

هیچ‌یک از بستگان و آشنایان هنرمند نباید جزو مسؤلان برگزاری باشند.

مبالغ نقدی جایزه فقط با دریافت آثار هنری اصلی برندگان و یا کپی پاسپورت در صورت لزوم، توسط برگزار کنندگان این مسابقه به حساب های بانکی شخصی برندگان واریز می‌شود.

برگزار کننده این مسابقه آقای سرگئی کونوف (از روستای بابریتسا) است و وی اختیار کامل دارد که هرگونه ارائه را قبل از بررسی هیئت منصفه رد کند و در صورت مشاهدهٔ تقلب از سوی هیئت منصفه، رای آنها را ابطال کند.

برای هرگونه اطلاعات ، لطفاً با این آدرس تماس بگیرید:skonnov@yahoo.co

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
خط و تصویر / حسین منشدی