«چشم انداز خالی» بهترین انیمیشن جشنواره کانادا

انیمیشن «چشم انداز خالی» به نویسندگی و کارگردانی علی زارع قنات نوی که طی دو سال و نیم تهیه شده است اثر فیلمساز شیرازی منتخب بهترین انیمیشن جشنواره بین المللی Edmonton (EIFF) ادمونتون کانادا شد.

جشنواره ادمونتون جزو جشنواره‌های مورد تایید اسکار است که هر ساله در شهر ادمونتون ایالت آلبرتا برگزار می‌شود.
در این جشنواره هنرمندانی از بیش از صد کشور دنیا با نمایش آثارشان به رقابت پرداختند، که «چشم انداز خالی» از ایران به عنوان منتخب بخش «بهترین انیمیشن» معرفی شد.

علی زارع قنات نوی پیش از این هم باِ انیمیشن «عروسک چینی بابا» در جشنواره انیماماندی به این موفقیت دست یافته بود بار دیگر با انیمیشن «چشم انداز خالی» به این مهم دست یافت.

این فیلم در بیش از شصت جشنواره بین المللی به عنوان نماینده ایران حضور داشت. علی زارع قنات نوی تاکنون بیش از چهل جایزه بین المللی و ملی کسب کرده است. وی چهارده فیلم مستند و داستانی کوتاه و بلند و انیمیشن را تهیه و کارگردانی کرده است.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه تصویرگری چلتنهام / Cheltenham Illustration Awards