چشمه جادو / زهرا محمدنژاد

« “چشمه جادو” عنوان داستانی از داستان های هزار و یک شب است. پروژه ای شخصی که سال ۹۲ و با مداد انجامش دادم. طلسم و جادو، کلید واژه های این داستان هستند.
عنصر سنجاق قفلی تداعی کننده این دو واژه در من بود. به همین علت است که در فضاسازی از سنجاق قفلی استفاده کرده ام. به عقیده من یک تصویرگر در عین حال که جهان تخیل خود را وارد تصاویرش می کند، باید به متن نیز وفادار باشد.

این پروژه به دلیل ويژگی های تکنیکی اش حدود یک سال زمان برد و به نظرم می تواند برای مخاطبان سالهای پایان دبستان مناسب باشد. نکته دیگر اینکه مخاطبان در مواجهه با این کارها معمولا می گویند: خیلی ظريف و با حوصله اجرا شده، ایده جالبی دارد و یا با سنجاق قفلی برخورد متفاوتی شده و… اما چیزی که خودم فکر می کنم در آثارم وجود دارد، عشق به تصویرگری است.»
” زهرا محمدنژاد” متولد 1368 عضوپیوسته انجمن تصویرگران ایران، کارشناس ارشد تصویرسازی از دانشکده هنر و معماری است. او نماینده ایران در ورک شاپ بین المللی تصویرسازی براتیسلاوا2017 هم بوده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انيميشن كوتاه درخت
انيميشن كوتاه درخت / ساره شفيعى پور