پیاده روی با چترهای عصایی / DAVID DAVID

دیوید دیوید، هنرمند مستقر در لندن ( همچنین به عنوان دیوید ساندرز David Saunders نیز شناخته می‌شود) به خاطر چاپ نشان‌های درشت شناخته شده است. نام تجاری دیوید دیوید دنیای جدیدی از چاپ‌های گرافیکی بر روی مجموعه‌ای از چترهای عصایی پیاده روی است که نه تنها شما را زیر باران از خیس شدن حفظ می‌کند بلکه موجب می شود تا شما یک پیاده روی همراه با شادی را در یک روز بارانی باشکوه حس کنید. آن‌ها چترهای دو نفره اعلاء با یک دسته عصایی و ترکیبی از چوب افرا و بدنه چوبی هستند که سالهاست از این ترکیب برای ساخت دسته این چترها استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا تصاویری از این چترهای زیبا را ببینیم:

دیزاین چتر (10) دیزاین چتر (9) دیزاین چتر (8) دیزاین چتر (7) دیزاین چتر (5) دیزاین چتر (4) دیزاین چتر (3) دیزاین چتر (2) دیزاین چتر (1) دیزاین چتر
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی کتاب گرافیک نگاره 3