پویانمایی «ماهی‌گیر و بهار»، نامزد دو جایزه از جشنواره فیلم پراویدنس شد

پویانمایی «ماهی‌گیر و بهار» ساخته «سیدحسن سلطانی» نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن از نگاه تماشاگران و بهترین انیمیشن ویژه هیات داوران از جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان پراویدنس آمریکا شد.

ماهی‌گیر و بهار نامزد دو جایزه از جشنواره فیلم پراویدنس آمریکا شد، این انیمیشن ۱۰ دقیقه‌ای از تولیدات ۲۰۱۸ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با تکنیک سه بعدی ساخته شده و داستان ماهی‌گیری را روایت می‌کند که در انتظار بهار نشسته اما بازگشت بهار طولانی شده و او هر روز در کلبه خود با ساختن شکوفه‌هایی منتظر آمدن بهار است تا این‌که یک روز بیرون از کلبه شکوفه‌ای را می‌بیند به دنبال آن می‌رود و متوجه می‌شود کوه یخ بزرگی جلوی آمدن بهار را گرفته و….

پویانمایی ماهی‌گیر و بهار قرار است ساعت ۱۳ روز ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ (۱۶ فوریه ۲۰۲۰) به همراه آثاری از کشورهای آمریکا، فرانسه، استونی، جمهوری چک، مجارستان، کانادا در یک مجموعه ۷۰ دقیقه‌ای در بخش مسابقه رسمی جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان پراویدنسProvidence در موزه نیو پورت Newport نمایش داده شود.

نمایش فیلم برای کودکان و نوجوانان، برپایی کارگاه‌های آموزشی ساخت فیلم، نشست‌های پرسش و پاسخ پس از نمایش هر فیلم از برنامه‌های جنبی این جشنواره است.

در یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان پراویدنس آمریکا قرار است ۱۲ فیلم بلند و بیش از ۲۰۰ فیلم کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن از سراسر جهان به نمایش درآید.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان «پراویدنس» در ایالت «ردآیلند» آمریکا از ۲۵ بهمن تا ۲ اسفند ۱۳۹۸ (۱۴ تا ۲۳ فوریه ۲۰۲۰) به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت