پوكمون‌ها مى‌تازند!

پاول کوکزینسکی تصویرگرو کارتونیست لهستانی میزان تاثیر بازى پوكمون‌گو، پديده بازى هاى امسال را به شکل قابل تاملی به تصویر کشیده است. اين بازى تنها با گذشت يك هفته، ٢١ ميليون كاربر را مجذوب خود كرد و به خاطر ويژگى هاى خاص خود طرفداران بسيارزيادى در سرتاسر دنیا پیدا کرده و پوكمون ها با خرسندى مشغول يكه تازى در فضاى مجازى و سرگرمى هستند. حمله پوكمون ها به حدى بوده است كه بسيارى از كشورها نسبت به حضور و يا عدم حضور آن ها واكنش نشان داده اند. در ايران، پوكمون ها ممنوع الورود شدند و اخيرا پنتاگون نيز به مقابله با آن ها برخواسته است!
پوکمون گو (Pokemon Go) توسط استودیو بازی سازی Niantic و نینتندو توسعه یافته و در رده بازی‌های واقعیت افزوده قرار می‌گیرد.

IMG_2016-08-13 18:17:19

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مجموعه پايان‌نامه‌هاى برگزيده شاگردان لخ مايوفسكى در دانشگاه ورشو (قسمت اول)