پوستر «چهره‌ی عشق هست» / مهدی سعیدی

ممكن است بسيارى از ما طراحان گرافيك، در مسير پيش رو شيفته‌ى روش و تجربياتمان شويم؛ اما اينكه بتوانيم مخاطبان و ديگران را هم شيفته ى آثارمان كنيم حرف ديگر و موفقيت ديگريست. «مهدى سعيدى» طراح گرافيك شناخته شده ايرانى جديدترين پوسترش را رونمايى كرده است. اين پوستر كه براساس شعر «فريادرسِ عشق چه بيدادگرست» طراحى و با عنوان «چهره ی عشق هست» برای کنسرت موسیقی سنتی کلاسیک ایرانی در استرالیا كار شده است. ترتيب و استفاده همگون از حروف و تصوير در كنار هم از ويژگى هاى آخرين آثار اين طراح مى باشد. به گفته او، تاكيد سفارش دهنده در طراحى اين پوستر بر اين بوده که جنبه ی غمبار و شور عشق نمایش داده شود. مهدى سعيدى هم اكنون براى ادامه تجربيات حرفه اى و برگزارى سخنرانى و وركشاپ هاى تخصصى در فیلادلفیا زندگى مى‌كند.

mehdi-saeidi-roozrang (5)  mehdi-saeidi-roozrang (4)
mehdi-saeidi-roozrang (2)  mehdi-saeidi-roozrang (1)  mehdi-saeidi-roozrang

mehdi-saeidi-roozrang (6)  mehdi-saeidi-roozrang (8)  mehdi-saeidi-roozrang (11) mehdi-saeidi-roozrang (9)

 

 

final mehdi saeedi01

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدیدی از انیمیشن Onward