پوستر چهارمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه فرا توسط: مهدی سعیدی

نیکلاس تراکسلر طراح سوئیسی در مقدمه کتاب مهدی سعیدی آورده است: اساس ارتباط سعیدی به واسطه حروف فارسی یا دقیق تر بگویم خوشنویسی فارسی است. به نظر می‌رسد هریک از طراحی‌های حروف-حتی اگر کاملا مدرن باشند- ازنوک قلم نشأت گرفته‌اند. اگر چه من نمی‌توانم متن او را بخوانم یا معمای آن را حل کنم اما هم چنان احساس می‌کنم پیام‌های او به طریقی به من می‌رسند و مرا تحت تأثیر قرار می‌دهند. سعیدی از فرم‌های گرافیک ارتباطی کلاسیک غربی کمک می‌گیرد. سلسله مراتب آشکاری وجود دارد: گاه تصویرسازی غالب است و گاه عنوان و یک مشخصه‌ی‌ مخصوصا قابل توجه، به نظر می‌رسد همواره پوسترهای او در حرکت هستند.

جدیدترین پوستر مهدی سعیدی با عنوان “چهارمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه فرا” چاپ و منتشر شده است. در ادامه پست توجه شما را به دیدن این پوستر دعوت می‌کنیم.

Untitled-2  mehdi saeidi مهدی سعیدی

100x70  20140821_120935 banner 2

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نتایج پنجمین رقابت بین المللی «سانسور را متوقف کنید» اوکراین