پوستر هفدهمین جشن سینمای ایران رونمایی شد

دبیر هفدهمین جشن سینمای ایران پوستر اصلی این جشن را در جمع داوران فیلم‌های بلند سینمای رونمایی کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی هفدهمین جشن سینمای ایران ،همایون اسعدیان دبیر هفدهمین جشن سینمای ایران همزمان با آغاز مرحله دوم داوری ها ، پوستر اصلی جشن سینمای ایران را در جمع داوران فیلم های بلند سینمای رونمایی کرد.
همایون اسعدیان  به صورت نمادین پوستر هفدهمین جشن سینمای ایران را امضا و از تمام داوران نیز درخواست کرد تا این پوستر را به یادگار امضا کنند که در پی این درخواست نود و هشت داور مرحله نهائی پوستر جشن سینمای ایران را امضا کردند.
طراحی پوسترهفدهمین جشن خانه سینما  را آرش صادقی لواسانی نیا برعهده داشته است.
آرش صادقی لواسانی‌نیا متولد ۱۳۵۴ تهران دارای مدرک کارشناسی در رشته گرافیک، کار حرفه‌ای گرافیک را از سال ۱۳۷۶ با کار در دفتر مرتضی ممیز شروع کرده و در ادامه فعالیت حرفه‌ای خود با همکاری در چندین پروژه با عباس کیارستمی، رضا میرکریمی و … ادامه داده است، وی در حال حاضر در ساخت تیتراژ، طراحی پوستر و مدیریت هنری مشغول به فعالیت است.

jashn-cinema17

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مجسمه‌های 3 بعدی و تحسین برانگیز «گواز سوآرز»