پوستر نمایش «نسخه آزمایشی»

پوستر نمایش “نسخه آزمایشی” توسط جواد علی خوئیان طراحی و اجرا شده است.

«این نمایش، دغدغه ارتباط آدم ها با آدم های شهر است. متاسفانه امروزه ما در روابط اجتماعی و انسانی یکدیگر را کمتر می بینیم. نویسنده متن نسخه آزمایشی، این نمایش را جهان شمول اعلام می کند و به عقیده او به زمان و مکان خاصی تعلق ندارد و می تواند در همه جای دنیا با هر ملیت و زبانی و برای هر انسانی اتفاق بیفتد.

انسان امروزی با تمام ظاهر متمدن، سرشار از تنهایی و خشونت است؛ یعنی درست زمانی که ما داریم به یکدیگر لبخند می زنیم، اما در درون ما احساس خوشایندی نسبت به یکدیگر وجود ندارد و این موضوع یک تلنگر و زنگ خطر محسوب می شود.»

تئاتر «نسخه آزمایشی» به نويسندگی و کارگردانی علی حاتمی نژاد در تماشاخانه اشراق حوزه هنری خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تجسمی
ستارگان ایرانی جهانِ ‏هنر در جشنواره تجسمی فجر، دیده خواهند شد