پوستر نمایش ملکه زیبایى لینین

پوستر نمایش ملکه زیبایى لینین توسط وحید میثاقی طراحی شده است. میثاقى طراحى پوستر نمایش هایى چون پپرونى براى دیکتاتور، خشم اژدها و… بر عهده داشته است. نمایش «ملکه زیبایی لی نین» اثر مارتین مک دونا به کارگردانی رضا جعفرمدار از 16 خردادماه  در تماشاخانه ارغنون در حال اجرا می باشد.
«ملکه زیبایی لی‌نین» داستان پیردختری به نام مورین را روایت می‌کند که سالیان سال به خاطر پرستاری از مادرش از ازدواج محروم مانده است ولی حالا توانسته با دوست دیرینه خود یعنی پاتو ارتباط دوباره‌ای برقرار کند.
پاتو برای کسب و کار به انگلیس می‌رود و قرار می‌شود تا برای مورین نامه بنویسد. پاتو در سفر، نامه را به برادرش ری داده و تاکید می کند که حتما نامه به دست خود مورین برسد نه مادر پیر او، اما ری بر خلاف خواسته برادر نامه را به دست مادر مورین می‌دهد و…
در این اثر نمایشی مسعود انتظارى، سوزان قربانى، مهناز کرباس چیان، حمید رشید، به ایفای نقش می پردازند.
على احمدى تهیه کننده، نسیم تقى پور طراح لباس، اشکان مستی عکس و تیزر و علیرضا حسینی و فرید حسینی روابط عمومی و تبلیغات این نمایش را بر عهده دارند.

ana-59cceb25-a07e-45ff-aaac-4d7fdd0f9447

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اعلام اسامی انیمیشن‌های کوتاه بخش ملی و بین‌الملل جشنواره کودک