پوستر نمایش «ماراساد»

پوستر نمایش «ماراساد» به کارگردانی ایمان اسکندری توسط  سعید رضوانی طراحی شده است.

طراح این پوستر توضیح داد: پوستر نمایش تصویری از پشت خونینِ ژان پل مارا، سیمایِ برجسته انقلاب فرانسه است که از بیماری پوستی رنج می برد. بدن مارا تمثیلی از فرانسه است که از درون در حال متلاشی شدن است و شاید این زخم ها نشانی از خون های ریخته شده و رنج هایی است که یک کشور برای آن که آرمان هایش به حقیقت بپیوندند، متحمل می شود. در این پوستر عنوان نمایش روی پشت ژان پل مارا زخم شده و حسی سادیسمی به مخاطب القا می کند.

در خلاصه این اثر آمده است: در تیمارستانی به نام شارنتون تصمیم گرفته می‌شود نمایشی درباره زندگی و مرگ یکی از شخصیت‌های مهم انقلاب فرانسه به نام ژان پل مارا اجرا شود. این نمایش توسط مارکی دو ساد هدایت و کارگردانی شده و بیماران این تیمارستان آن نمایش را اجرا می‌کنند.

«ماراساد» با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی هر شب ساعت ١٩:٣٠ در تالار حافظ روی صحنه می رود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان تصویرسازی کودک بوکی بوکی / The stArt Award 2016