پوستر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد

پوستر سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.
به گزارش روزرنگ، ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در خبری مربوط به گزارش دومین جلسه ستاد اجرایی این نمایشگاه، اعلام کرد: « در این جلسه که با حضور رئیس و مدیران نمایشگاه برگزار شد، از پوستر این رویداد فرهنگی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب رونمایی شد».
سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

 1. هر دم از این باغ بری میرسد…..
  پوستر سفارشی و سفارش داده شده،
  پوستری که حتی اگر بهترین پوسترها هم طراحی میشد، باید این پوستر تایید میشد….

 2. من عاشق لی اوت های زمان و ساعت بازدید هستم، انگار اصلا به جاگیری و فرم اش فکر نشده و حتی سلیقه در نوع نوشتار و انتخاب فونت نبوده…. بازم هر دم از این باغ بری میرسد….

 3. صرفا جهت اطلاع رسانی و تجربه اندوزی خودم و دیگر همکاران محترم نسبت به داشتن دقت در جزئیات کار طراحی :
  پوستر سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که حاوی یک اشتباه فاحش در اشاره به نام خلیج فارس است، رونمایی شد.
  به گزارش خبرنگار مهر، ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در خبری مربوط به گزارش دومین جلسه ستاد اجرایی این نمایشگاه، اعلام کرد: « در این جلسه که با حضور رئیس و مدیران نمایشگاه برگزار شد، از پوستر این رویداد فرهنگی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب رونمایی شد».

  با مد نظر قرار دادن اینکه نمایشگاه کتاب تهران، امسال ۳۰ ساله شده و می‌شد با الهام از گذشت سه دهه از عمر این رویداد فرهنگی، ایده‌های بهتری را برای طراحی پوستر در نظر گرفت،اما پوستر نمایشگاه امسال کتاب تهران، فاقد هر گونه ایده مرکزی، چه در رابطه با شعار این دوره و چه در ارتباط با گذشت ۳۰ سال از این رویداد بزرگ فرهنگی است.

  از اینها گذشته، پوستر امسال نمایشگاه کتاب تهران، حاوی اشتباهی فاحش در نگارش عبارت «خلیج فارس» به زبان انگلیسی است؛ در این پوستر، عبارت «Persian gulf» به اشتباه «Persion gulf» درج شده است؛ اتفاقی که متاسفانه اگر نگوئیم ناشی از ناآشنایی طراح آن با زبان انگلیسی اما ناشی از کم‌دقتی در این رابطه بوده است.

  همچنین امسال که کشور ایتالیا به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرده است، نامی از این کشور در پوستر دیده نمی‌شود و تنها لوگویی که ایتالیایی‌ها برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران طراحی کرده‌اند، در فونتی بسیار ریز، دیده می‌شود.

  به علاوه با توجه به اینکه هر ساله بخش زیادی از ناشران خارجی نمایشگاه کتاب تهران را ناشران عرب زبان و فعالانی از کشورهای عربی تشکیل می‌دهند، از درج زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه به زبان عربی خودداری شده است. در حالی که عبارت مربوطه به هر دو زبان فارسی و انگلیسی درج شده است.

  بر اساس این گزارش، سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

 4. آبروی هنر مملکت رو بردن با این کاراشون
  جایی که باید بهترین کار ارایه بشه بازم اهمیا نداره براشون.
  یکی نیست بگه آقا بذارین تا دلتون میخواد همایش و جشنواره داخلی هست تو اونها گند بزنید و تجربه کسب کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.