پوستر فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark

گیرمو دل تورو اولین پوستر از فیلم ترسناک و مورد انتظار Scary Stories to Tell in the Dark کمپانی لاینزگیت را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشت.

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark براساس یک مجموعه کتاب در دست ساخت است که در طول دهه ۸۰ میلادی منتشر شده بودند. این فیلم قرار است داستان گروهی از نوجوانان را دنبال کند که باید راز مرگ‌های ناگهانی و دلخراشی را که در گوشه‌وکنار شهر کوچک آن‌ها رخ می‌دهد حل کنند. آندره اوردال که پیش از این سابقه کارگردانی فیلم The Autopsy of Jane Doe (کالبدشکافی جین دو) و فیلم Trollhunter (شکارچی ترول) را در کارنامه داشته، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و دنیل و کوین هیگمن نیز به گیرمو دل تورو در نوشتن فیلمنامه فیلم Scary Stories to Tell in the Dark کمک کرده‌اند. حال اولین پوستر این فیلم ترسناک را گیرمو دل تورو در اکانت توییتر خود با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

مجموعه داستان Scary Stories to Tell in the Dark را الوین شوارتز به رشتهٔ تحریر درآورد و در سال ۱۹۸۴ منتشر کرد و این مجموعه داستان تا به امروز فروشی ۷ میلیون نسخه‌ای داشته است.
مجموعه داستان Scary Stories to Tell in the Dark را الوین شوارتز به رشتهٔ تحریر درآورد و در سال ۱۹۸۴ منتشر کرد و این مجموعه داستان تا به امروز فروشی ۷ میلیون نسخه‌ای داشته است.

کمپانی لاینزگیت اعلام کرد که این فیلم ترسناک در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۹ (۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۸) اکران خواهد شد و گیرمو دل تورو که پیش از این برای ساخت فیلم The Shape of Water جایزهٔ اسکار بهترین فیلم سال ۲۰۱۷ و بهترین کارگردانی را دریافت کرده بود، به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کسب جایزه برنز مسابقه بسته‌بندی 2020 PENTAWARDS توسط استودیو دیز