پوستر فصل ششم سریال Orange is the New Black

به‌تازگی شبکه‌ی نتفلیکس، از پوستر و تصاویر تازه‌ی فصل ششم سریال Orange is the New Black رونمایی کرده است.

 

در فصل پنجم این سریال، شورشی که به واسطه‌ی مرگ پووسی در زندان اتفاق افتاده بود به‌سرعت گسترش پیدا کرد و زندانیان کنترل بخش‌های مختلف زندان را در دست گرفتند. اما همین احساس قدرت باعث به‌وجود آمدن هرج و مرج در راهرو‌های لیچفیلد شد و اوضاع به‌گونه‌ای پیش رفت که رویداد‌های پیش آمده در این شورش سه‌روزه که با هدف رهایی، ثبات و به‌دست آوردن احترام انجام شده بود زندگی زندانیان را برای همیشه دچار دگرگونی کرد. دیگر همه چیز با پیروزی‌ها و منافع شخصی پیوند خورده بود و اکنون با جدا شدن زندانیان از یکدیگر و انتقال‌ آن‌ها به زندان‌های مجزا، پیامد‌های تازه و سنگینی انتظار آن‌ها را می‌کشد. پس از وارد عمل شدن تیم واکنش اضطراری در زندان لیچفیلد و جدا شدن این زندانیان، اکنون آن‌ها وارد تاسیسات امنیتی تازه‌ای شده‌اند. مکانی که قوانین و ساختار قدرت در آن به شکلی متفاوت پایه‌ریزی شده است و زندانیان محبوب ما باید با شروع از صفر، خود را از نردبان لغزان و خطرناک آن بالا بکشند؛ مسیری که شکنجه‌های نیرو‌های نگهبان و مزاحمت‌ دیگر زندانیان تنها بخش کوچکی از موانع آن محسوب‌ می‌شوند.

فصل ششم Orange is the New Black در روز جمعه ۵ مرداد میهمان خانه‌های علاقه‌مندان خواهد بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
قباد شیوا: زشت‌ترین پوسترها در ایران پوسترهای سینمایی است