پوستر فصل سوم سریال Jessica Jones

بخش تلویزیونی مارول، پوستر فصل سوم و پایانی سریال ابرقهرمانی Jessica Jones (جسیکا جونز) را منتشر کرد.

طی ماه‌های گذشته سرویس استریم نتفلیکس سه سریال مشترک خود با مارول را که شامل سریال Iron Fist (آیرون فیست) پس از دو فصل، سریال Luke Cage (لوک کیج) پس از دو فصل و سریال Daredevil (دردویل) پس از سه فصل می‌شود، لغو کرده است. همچنین پخش دو سریال باقی مانده مشترک سرویس استریم نتفلیکس و مارول نیز لغو شده است. طبق خبری که دِدلاین منتشر کرده بود، نتفلیکس سرانجام چندی پیش اعلام کرد که ادامه پخش سریال The Punisher (پانیشر) پس از دو فصل و سریال Jessica Jones پس از سه فصل لغو شده است. بدین ترتیب با انتشار فصل سوم سریال Jessica Jones که قرار است چند روز دیگر روی آنتن برود، همکاری نتفلیکس و مارول رسماً به اتمام خواهد رسید.

هنوز جزئيات داستانی زیادی از فصل سوم سریال Jessica Jones اعلام نشده است. شخصیت جسیکا جونز در کمیک‌های مربوط به همین شخصیت هم آنچنان دنیای بزرگی نداشت و فصل دوم سریال سرویس استریم نتفلیکس نیز بسیار متفاوت با کمیک‌ها بود و احتمالاً سازندگان در فصل سوم نیز همین رویه را ادامه خواهند داد.

فصل پایانی سریال Jessica Jones در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۸) روی آنتن خواهد رفت.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی و تصویر سازی متحرک موجودات کتاب عجایب المخلوقات