پوستر شخصیت‌های فیلم Jumanji: The Next Level

Sony Pictures پوستر شخصیت‌های Jumanji: The Next Level را منتشر کرد. این فیلم به کارگردانی جیک کاسدان (Jake Kasdan) سیزدهم دسامبر (۲۲ آذر) اکران خواهد شد. اولین فیلم جومانجی (از لحاظ فنی دومین) دانش‌آموزانی دبیرستانی را دنبال می‌کرد که وارد دنیای بازی جومانجی شدند و به شکل شخصیت‌های بازی درآمدند. دواین جانسون (Dwayne Johnson) نقش دکتر بریواستون، کوین هارت (Kevin Hart) نقش ماوس، جک بلک (Jack Black) نقش پرفسور شلی و کارن گیلان (Karen Gillan) نقش روبی راندهوس را ایفا کردند. در این دنباله، دنی دویتو (Danny DeVito) و دنی گلاور (Danny Glover) در قالب شخصیت‌های جانسون و هارت فرو می‌روند. آکوافینا (Awkwafina) به جمع بازیگران این مجموعه اضافه شده و نیک جوناس (Nick Jonas) برای ایفای نقش در این فیلم بازگشته است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه بین‌المللی پوستر جهان عاری از خشونت