پوستر شخصیت‌های سریال The Mandalorian

شرکت لوکاس فیلم پوسترهای جدیدی از سریال ماندالوریان (The Mandalorian ) را منتشر کرده که تمرکز این پوسترها روی شخصیت‌های این سریال است.

وقایع سریال The Mandalorian ساخته جان فاورو (Jon Favreau) پنج سال پس از Return of the Jedi «بازگشت جدای» جریان دارد و در فضایی فراتر از جمهوری جدید روایت می‌شود. این باعث شده سریال بتواند شخصیت‌های جدیدی از دنیای جنگ ستارگان را به طرفداران این فرنچایز معرفی کند.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش شکارچی جایزه‌بگیر تنهایی را بازی می‌کند که اخلاق خاص خودش را دارد. جینا کارانو (Gina Carao) نقش کارا دون سرباز شاک تروپر سابق را بازی می‌کند که حالا به یک مزدور تبدیل شده و در جنگ داخلی برای اتحاد شورشیان جنگیده است. کارل ودرز (Carl Weathers) نقش ماف گیدئون فرمانده سابق امپراطوری را بازی می‌کند که زندگی او پس از نابودی دومین ستاره مرگ دچار تحول شد.

در پوستر شخصیت‌های سریال همچنین شاهد حضور اندرویدی به نام IG-11 با صدای تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و شاید نیک نولتی (Nick Nolte) در نقش شخصیتی با گریم سنگین هستیم.

پخش سریال The Mandalorian از ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) در دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اولین انیمیشن پر فروش تاریخ را بشناسید