پوستر شانزدهمین هفته بزرگداشت تئاتر

پوستر شانزدهمین جشن خانه تئاتر با طراحی ابراهیم حقیقی رونمایی شد. ایده این پوستر از ماسک دست ساز یک هنرمند ایرانی سه هزار قبل گرفته شده است .

این مراسم  با حضور ابراهیم حقیقی رئیس هیئت مدیره انجمن طراحان پوستر خانه تئاتر و طراح پوستر این دوره از هفته تئاتر و محمودرضا رحیمی دبیر هفته تئاتر و بهزاد فراهانی و شهرام گیل آبادی در سالن شاهین سرکیسیان خانه تئاتر برگزار شد.

حقیقی در این نشست گفت: تئاتر در این ملک مظلوم و با نداری ها ساخته است، بعد از کشیدن اولین پوستر شاهد این مظلومیت بودم و این برخلاف بریز و بپاش های سینما است. تئاتر هرشب زاییده و هرشب از بین می رود که این موضوع برخلاف سینما است. ماسک در لرستان کشف شد و شاهد این هنر در تاریخ بودیم و از این ماسک در طراحی استفاده کردیم که نشان از بازی و نمایش دارد. این ماسک مهجور مانده بود و خوشحالم این تندیس و مدالی برای بزرگان خانه تئاتر شد تا هنر ایرانی زنده بماند.

در ادامه مراسم از پوستر شانزدهمین هفته بزرگداشت تئاتر رونمایی شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی دیزنی از «داستان اسباب‌بازی ۴»