پوستر سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم رونمایی شد

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، مراسم رونمایی از پوستر جشنواره ، روز 15 دی ماه همزمان با برپایی سمینار پژوهشی دوروزه جشنواره، با سخنان دبیر جشنواره سعید اسدی آغازشد.او با اشاره به نظم در برگزاری بخش های مختلف جشنواره گفت: جشنواره سی و چهارم فجر فرآیند خودش را با نظم تا کنون پیش برده و بخش مهمی از جشنواره با کارگاه های آموزشی شروع شده است.

سپس پوستر جشنواره با حضور با حضورعلی مرادخانی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی شفیعی‌، مدیر کل هنرهای نمایشی، ایرج راد‌ ،مدیرعامل خانه تئاتر، محمود عزیزی وحمید مظفری‌ رونمایی شد.

دبیر جشنواره تئاتر فجر با اشاره به اینکه عباس محبوب این پوستر را طراحی کرده، گفت: در این پوستر، روی بنای تئاترشهر به عنوان مرکزی ترین مکان تئاتر و تمرکزی که برای جذب مخاطب دارد، تاکید شده است.

علی مرادخانی در ادامه جلسه، از ویژگی های خاص جشنواره تئاتر فجر امسال گفت:امسال جشنواره تئاتر فجر از ویژگی های ممتازی برخوردار است. فعالیت های جشنواره از خیلی وقت پیش آغاز شده و فعالیت های محیطی و میدانی جشنواره مورد توجه بوده است. این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهایی که باید مبانی فکری و نظری قوی و پیشروداشته باشد، تاکنون عمل کرده است و کارها به صورت علمی و شاخص و شایسته دارد پیش می رود.

پس از سخنان علی مرادخانی، از اپلیکیشن تئاتر هم رونمایی شد که شامل اجراها، اخبار، آلبوم های عکس، آواها، گفت و گو های صوتی ست که امکان خرید بلیت آن لاین و انتخاب صندلی برای دیدن اجراها و همچنین جزئیات اجراها را در خود دارد.

 

تئاتر فجر-پوستر-روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«سوزنبان» و «درخت پرتقالی» فینالیست شدند