پوستر سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت رونمایی شد

آیین رونمایی از پوستر سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت صبح دیروز در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برگزار شد.

در این مراسم محمد حسین نیرومند مدیر هنری این جشنواره در مورد چگونگی طراحی پوسترهای این جشنواره گفت: از اینکه دبیر جشنواره مقاومت برای حوزه تبلیغات اهمیت قائل شده تا این بخش بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تشکر می‌کنم؛ کاری که در جشنواره های دیگر کمتر به آن پرداخت می‌شود.

نیرومند ادامه داد: زمانی که تصمیم گرفتیم برای هنرمندان پوستری طراحی کنیم دیدگاه خود هنرمندان را در هنگام طراحی پوستر جویا شدیم. بعضی در طراحی پوستر به فرم و برخی به محتوا اهمیت می دادند. من ترجیح دادم کاری ترکیبی هم در فرم و هم در محتوا ارائه دهیم و به دوستان طراح گفتیم که در هنگام طراحی به ایده بسیار توجه کنند چراکه بعد از طراحی یک پوستر آنچه که در ذهن می ماند ایده است.همچنین در طراحی پوستر به سمت سادگی در عین پیچیدگی که پیرایش و روح انسانی در آن باشد رفتیم.

نیرومند در ادامه تصریح کرد: پوستر اصلی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت توسط “سید حسن موسی زاده” طراحی شده است. در ادامه این مراسم با حضور “محمد خزائی”، “جواد جباری” مدیرعامل بنیاد روایت، “محمدرضا شرف الدین” و “محمد حسین نیرومند” از پوستر اصلی این دوره از جشنواره رونمایی شد.

همچنین در این مراسم مقرر گردید این جشنواره که در سالهای گذشته هر دو سال یک بار برگزار می شد از این پس سالیانه برگزار شود و پوستر بخش اصلی جشنواره سیزدهم نیز در موزه دفاع مقدس به عنوان یادگار بماند.

 

poster 2

 

 

118355

51717  118356  118357  118374  139306181349457603597573  b3bde47433b26607d69d240be57ce4c0641d80cc

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.