پوستر فیلم جنگل (The Forest)

پوستر فیلم  ژانر وحشت «جنگل» (The Forest) به کارگردانی جیسون زادا عنوان «پوستر روز» امروز است. حال و هوای فیلم در اطراف جنگلی به نام “Aokigahara” در نزدیکی کوه فوجی در ژاپن اتفاق می افتد. جایی که مردم به طرز عجیبی برای خودکشی به آن می‌روند.در این فیلم دورمر به عنوان یک زن جوان آمریکایی ایفای نقش میکند. خواهر دوقلوی او گم شده است و او به دنبالش می‌گردد. در این راه هر چند که سعی می‌کند طبق قوانین و مسیر اصلی پیش برود با این حال گیر جادوگری دیوانه به نام ترورو می افتد و نه تنها موفق به یافتن خواهر خود نمی‌شود بلکه مشکلات او چندین برابر می‌شوند. اکران عمومی این فیلم  از ۸ ژانویه ۲۰۱۶ (۵روز قبل) در آمریکا آغاز شده است.

 

roozrang forest

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان 14مین سه‌سالانه پوستر اسلواکی EKOPLAGAT