پوستر رسمی فیلم هل بوی/ Hellboy

کمپانی لاینزگیت اولین پوستر رسمی ریبوت فیلم Hellboy (هل بوی) را منتشر کرده است.

در این پوستر شخصیت هل بوی با ظاهر کامل خود قابل مشاهده است که هر دو شاخ او سالم هستند و همچنین یک شمشیر در دست او است؛ با اینکه هنوز تایید نشده، اما این شمشیر، احتمالا شمشیر شاه آرتور است. با این حال، با توجه به تصاویری که پیش از این از فیلم Hellboy منتشر شده است و اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده، این فیلم قرار است یک منشا داستانی برای شخصیت پسر جهنمی باشد. فیلم Hellboy دارای پنل در نمایشگاه نیویورک کامیک کان 2018 است که این پنل در روز شنبه، ۶ اکتبر امسال (۱۴ مهر) برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود اولین تریلر این فیلم نیز در این پنل منتشر شود.

فیلم Hellboy در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ۱۳۹۷) اکران شود، اما مدتی پیش کمپانی لاینزگیت از عقب افتادن اکران این فیلم برای حدود سه ماه خبر داد و اکنون این فیلم قرار است در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲۳ فروردین ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. پیش از این، ران پرلمن در دو فیلم Hellboy محصول سال ۲۰۰۴ و فیلم Hellboy II: The Golden Army (هل‌بوی ۲: ارتش طلایی‌) محصول سال ۲۰۰۸، عهده‌دار نقش پسر جهنمی بود و گیرمو دل تورو نیز به‌عنوان کارگردان و نویسنده حضور داشت. حال هاربر که تجربه بازی در سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) را در کارنامه خود دارد، جانشین پرلمن شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
لوگوی منتخب مشهد 2017 رونمایی شد [ تکمیلی آثار برگزیده ]