پوستر دنباله‌ فیلم «روز مرگت مبارک»

کمپانی‌های بلوهاوس (Blumhouse) و یونیورسال (Universal) اولین پوستر فیلم Happy Death 2U را منتشر کرده‌اند. برای آن‌هایی که فیلم نخست را ندیده‌اند: یک دانشجو به نام تری گلبمن (Gelbman) در وضعیتی همچون فیلم Groundhog Day «روز موش خرما» گرفتار آمده و آخرین روز زندگی‌اش را بارها و بارها تجربه می‌کند تا در نهایت قاتل را می‌یابد. اما به نظر می‌رسد که تری زمانی برای لذت بردن از پیروزی‌اش در اختیار نداشته باشد چراکه باید برای دنباله‌ی این اثر بازگردد.

فیلم Happy Death Day که با بودجه‌ای معادل ۴.۸ میلیون دلار تولید شده بود، سال گذشته به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد حدود ۱۲۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند که این موفقیت باعث شد تا کمپانی یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس دستور ساخت دنباله این فیلم را خیلی زود صادر کنند و امیدوار باشند که دنباله این فیلم موفقیت قسمت اول را تکرار کند.

منبع

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نسخه جدید فتوشاپ با تغییراتی مهم و کاربردی منتشر شد