پوستر جدید فیلم Dora the Explorer

کمپانی پارامونت اولین پوستر فیلم Dora را منتشر کرد که این پوستر خبر از تغییر نام این فیلم می‌دهد. این فیلم قرار است با نام Dora and the Lost City of Gold (دورا و شهر گمشده طلا) تولید و منتشر شود که پوستر منتشر شده و فضای فیلم بی شباهت به پوستر فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) و فضای فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) نیست. همچنین این پوستر به جهانگرد و بخشی از شخصیت او بودن نیز اشاره دارد.

 

فیلم Dora and the Lost City of Gold برای اکران در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. علاوه بر مونر، بنیسیو دل تورو، مایکل پنیا، دنی ترخو، اوگینو دربز، اوا لونگوریا، تمورا موریسون، آدریانا بارازا، پیا میلر و کیوریانکا کیلچر، دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
دومین نمایشگاه گروه هنری توما