پوستر جدید فیلم Child’s Play

در پوستر جدید منتشرشده از بازسازی فیلم Child’s Play (بازی بچگانه)، شاهد اشاره به انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) هستیم و در واقع این دو فیلم در یک تاریخ روی پردهٔ سینما خواهند رفت؛ یکی ترسناک و دیگری انیمیشنی درام که عروسک‌های این دو فیلم هیچ سنخیتی با یکدیگر ندارند. چاکی، عروسک قاتل مجموعهٔ قدیمی Child’s Play، در پوستر جدید فیلم بازسازی آن، انیمیشن Toy Story 4 را به چالش دعوت کرده است و گویا ترسی از اکران همزمان با انیمیشن محبوب شرکت والت دیزنی (Walt Disney) ندارد.

مارک همیل در نقش چاکی (صداپیشه)، آبری پلازا در نقش کارن بارکلی، گابریل بیتمن در نقش اندی بارکلی، برایان تایری هنری در نقش کارآگاه مایک نوریس، بئاتریس کیتسوس، تیم ماتسون، تای کنسلیو و کارلیس برک، از جمله بازیگرانی هستند که در ریبوت فیلم Child’s Play حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. لارس کلوبرگ، کارگردان فیلم Polaroid (پولاروید)، وظیفهٔ کارگردانی بازسازی فیلم Child’s Play را بر عهده دارد. طبق خلاصه داستان منتشرشده از فیلم Child’s Play، این فیلم داستان کارن بارکلی را روایت می‌کند که بدون اینکه از ماهیت شیطانی آن خبر داشته باشد، یک اسباب بازی عروسکی به اندی، پسرش هدیه می‌دهد که این هدیه، بدترین هدیه تمام عمر اندی خواهد بود.

تاکنون هفت فیلم از شخصیت چاکی ساخته شده است و آخرین فیلم، فیلم Cult of Chucky (فرقه چاکی) بود که کارگردانی آن را دن مانچینی بر عهده داشت. این فیلم ترسناک در مجموع توانست طرفداران مجموعهٔ Child’s Play را راضی کند و امتیازات خوبی را نیز از منتقدان دریافت کرد. در فیلم Cult of Chucky بازیگرانی چون کریستین الیز، آلکس وینسنت، براد دوریف، فیونا دوریف و جنیفر تیلی حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. تمامی این هفت فیلم در یک دنیا روایت می‌شدند، اما این‌طور که به نظر می‌رسد در ریبوت Child’s Play، داستان کل مجموعه دستخوش تغییر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این ریبوت همچون سه فیلم ابتدایی مجموعهٔ Child’s Play در ژانر وحشت خواهد بود یا همچون چهار فیلم‌ بعدی، ترکیبی از ژانر وحشت و کمدی را تماشا خواهیم کرد.

فیلم Child’s Play برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فونت اختصاصی «ایرانسل» / رضا بختیاری فرد