پوستر جدید فیلم Black Widow

کوین فایگی (Kevin Feige) طی مراسم کامیک‌کان برزیل پوستر جدید فیلم Black Widow «بلک ویدو» را منتشر کرد. این فیلم آخرین حضور اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در دنیای سینمایی مارول خواهد بود.این پوستر جدید ابتدا طی پنل مارول در کامیک‌کان برزیل و سپس به صورت آنلاین منتشر شد. رنگ‌بندی پوستر خیلی جذاب است، با تم رنگی مشکی و خاکستری که با رنگ قرمز موهای ناتاشا تضاد خوبی دارند. اگر با دقت به پوستر نگاه کنید، علامت بلک ویدو جایگزین عنبیه چشم او شده و مژه‌های او تا حدودی شبیه پاهای عنکبوت هستند. پوستر همچنین حالتی طراحی شده با دست دارد که آن را به یکی از هنرمندانه‌ترین پوسترهای مارول تبدیل می‌کند.

فلورنس پیو (Florence Pugh)، دیوید هاربر (David Harbour) و ریچل وایس (Rachel Weisz) دیگر بازیگران این فیلم هستند. همان‌طور که در تریلر فیلم مشخص بود، وقایع Black Widow بین Captain America: Civil War «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و Avengers: Infinity War «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» روایت می‌شوند. این فیلم برخی از نقاط مبهم زندگی ناتاشا را آشکار می‌کند، جایی که او برای رویارویی با گروهی مخفی که او را به بلک ویدوی قاتل تبدیل کرده به اروپا سفر می‌کند. او طی داستان با دیگر ماموران بلک ویدو مثل یلنا بلووا (با بازی پیو) و ملینا ووستوکوف (با بازی وایس) و همچنین محافظ سرخ (با بازی هاربر) همکاری می‌کند.

فیلم Black Widow در تاریخ ۱ مه ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
دورکاری را با این فناوری‌های قابل دسترس آسان کنید!