پوستر جدید فیلم Annabelle Comes Home

پوستر جدیدی از فیلم Annabelle 3 (آنابل ۳) منتشر شده است. این پوستر در واقع پوستر رسمی قسمت سوم فیلم Annabelle (آنابل) است که در آن از بازگشت خانواده مشهور وارن‌ها خبر می‌دهد که این پوستر در واقع به موزه مرموز و رازآلود وارن‌ها اشاره می‌کند که آنابل در این مکان نگهداری می‌شود، اما اتفاقی باعث فرار او خواهد شد تا آنابل به دنبال گرفتن انتقام از این خانواده باشد. این فیلم، هفتمین قسمت از مجموعه فیلم The Conjuring (احضار روح) است.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Annabelle بر عهده گری دوبرمن بوده است. فیلم Annabelle Comes Home برای اکران در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پنجمین جشنواره هنر مقاومت افتتاح شد