پوستر جدید فصل ششم سریال Agents Of SHIELD

پوستر جدیدی از فصل ششم سریال Agents Of SHIELD منتشر شده است که به ماه شروع پخش آن اشاره می‌کند.

این پوستر به سبک پوسترهای فصل‌های اول سریال است که در یک نما شاهد حضور شخصیت‌های شیلد هستیم و لوگوی سریال نیز قابل مشاهده است. این سریال دارای پنل در نمایشگاه واندر کان است و این پوستر نیز به همین منظور منتشر شده است. نمایشگاه واندر کان در لس آنجلس برگزار می‌شود و پنل بخش تلویزیونی مارول در روز ۳۰ مارس ۲۰۱۹ (۱۰ فروردین ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد.

فصل ششم سریال Agents Of SHIELD کوتاه‌تر از ۵ فصل است و تنها در ۱۳ قسمت تولید شده و پخش آن قرار است از ماه می ۲۰۱۹ (اردیبهشت یا آذر ۱۳۹۸) از شبکه ABC آغاز شود. وظیفه ساخت فصل ششم سریال Agents of SHIELD نیز مانند ۵ فصل گذشته بر عهده ویدون و موریسا تانکاروئن بوده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
معاون دانشگاه هنر باهاوس در ایران چه گفت؟