پوستر جدید انیمیشن Kengan Ashura

به نقل از Anime News Net Work، چندی پیش پوستر جدیدی از انیمه‌ی Kengan Ashura محصول شبکه نتفلیکس منتشر شد.

در کنار پوستر منتشر شده از این انیمه، لیست جدیدی از بازیگران نیز منتشر شد. بازیگران جدیدی که معرفی شده‌اند هایاکو کانِکو «Hayato Kaneko» در نقش ریهیتو، تتسو اینادا «Tetsu Inada» در نقش جون سکیبایاشی، جونیا انوکی «Junya Enoki» در نقش کوسمو ایمایی و دایسوکه نامیکاما «Daisuke Namikawa» در نقش ستسونا کیهیرو هستند.

داستان انیمه درباره مسابقات اودو است، مسابقاتی که باعث شکل گرفتن شرطبندی‌ و هزینه‌های فراوانی می‌شود. همه چیز به صورت عادی در حال سپری شدن است تا زمانی که یک مبارز مرموز با لقب آشورا وارد این مسابقات می‌شود و محیط مسابقات را با قدرت خود تغییر می‌دهد.

این انیمه با اقتباس با مانگایی با همین نام و تولید کنندگی کمپانی Larx Entertainment ساخته خواهد شد. Kengan Ashura در سال ۲۰۱۹ از شبکه اینترنتی نتفلیکس و ژاپن پخش می‌شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.