پوستر جدیدی از فیلم The Sisters Brothers

Annapurna Pictures پوستر جدیدی از فیلم The Sisters Brothers «برادران سیسترز»، پیش از تاریخ انتشار آن منتشر کرده است. شما می‌توانید این پوستر را در پایان خبر مشاهده کنید.

این فیلم به کارگردانی ژاک اودیار «Jacques Audiard» با اقتباس از روی رمان تحسین شده سال ۲۰۱۱ با نام The Sisters Brothers ساخته شده است. این فیلم داستان دو برادر با نام‌های الی سیسترز «Eli Sisters» و چارلی سیسترز «Charlie Sisters» را روایت می‌کند که برای کشتن بازرسی که از رئیس خود دزدی می‌کند استخدام شده‌اند. این فیلم پس از بردن جایزه Palme d’Or «نخل طلا» توسط اودیار در جشواره کن معرفی شد.
خواکین فینیکس «Joaquin Phoenix» و جان سی ریلی «John C. Reilly» دو شخصیت اصلی این فیلم هستند و جیک جیلنهال «Jake Gyllenhaal» و ریز احمد «Riz Ahmed» در کنار آن‌ها نقش آفرینی می‌کنند. اودیار این فیلم‌نامه‌ی The Sisters Brothers را با همکاری توماس بدگین «Thomas Bidegain» نوشته است. در کنار این فیلم، در آینده شاهد حضور فینیکس درون فیلم The Joker «جوکر» خواهیم بود.
این فیلم در بیست و یکم سپتامبر «۳۰ شهریور» بر روی پرده‌ سینماها خواهد رفت.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایش پنج فیلم مرکز گسترش در جشنواره انیمیشن کرواسی