پوستر جدیدی از فیلم Morbius با بازی جرد لتو منتشر شد

به‌تازگی پوستر جدیدی از فیلم Morbius با بازی جرد لتو منتشر شده که در آن شاهد طراحی جالبی از این شخصیت هستیم.

ماه دی گذشته بود که شرکت سونی پیکچرز اولین تیزر تریلر فیلم Morbius (موربیوس) را منتشر کرد تمرکز این تریلر بیشتر روی دکتر مایکل موربیوس با بازی جرد لتو و همچنین تبدیل این شخصیت به چیزی شبیه به خون آشام بود. اگرچه طی هفته‌های گذشته شاهد عقب افتادن فیلم‌های بسیاری به علت شیوع ویروس کرونا بودیم، اما به‌نظر می‌رسد که فیلم مستقل آنتاگونیست و ضد قهرمان موربیوس خون آشام زنده (Morbius the Living Vampire) در حال حاضر در تاریخی مناسب و امنی قرار است اکران شود و کرونا فعلا خطری برای این فیلم ندارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فیلم Morbius منتشر شده است. در این پوستر که توسط مجله Comic-Con منتشر شده، شاهد نمای متفاوتی از شخصیت موربیوس با بازی جرد لتو هستیم که این شخصیت را در ظاهری انسانی مشاهده می‌کنیم که بخشی از صورت او به شکل نسخه خون آشام آن طراحی شده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

جرد لتو در نقش موربیوس، مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس و تایریس گیبسون، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Morbius حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. دانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Child 44 (کودک ۴۴) و فیلم Life (حیات)، وظیفه کارگردانی فیلم Morbius را بر عهده داشته و همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، سازندگان سریال Lost in Space (گمشده در فضا) بوده است.

فیلم Morbius برای اکران در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰ (۱۰ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدید فیلم Dora the Explorer