پوستر تشکر از سیدنی توسط: فرانسیسکو بیانچی

پوسترهای شخصی از دیدگاهی ارزش آثار منتشر شده را ندارند، چون از فیلترهای مهمی همچون سفارش دهنده، چاپ و فیدبک مخاطبان عبور نکرده‌اند. اما از نیمه‌ی دیگر لیوان هم می‌توان به آنها نظر کرد. این سلف پوسترها می‌تواند انعکاس یک نگاه کاملاً هنرمندانه و صادقانه‌ی طرّاح باشد. طرحی که بدون سفارش و تنها با اتکا به انگیزه‌ی درونی ایجاد شده، می‌تواند نمونه صادقانه و خلاقی از ایده‌ها و توانایی‌های نهفته‌ی ما باشد.

فرانسیسکو بیانچی (Francesco Bianchi) طراح گرافیك مقیم  میلان، پس از اقامتی ۶ماهه برای ادامه‌ی تحصیل در سیدنی استرالیا، مجذوب آنجا شده و به عنوان یادگاری و ابراز علاقه به آنجا پوستری تایپوگرافیک با عنوان سیدنی طراحی کرده است. وی می‌گوید: این، یک راهی است برای من که تشکر کنم از زیبایی‌های آن شهر و مخصوصاً یکی از بناهای تاریخی این شهر که بسیار مورد علاقه‌ی من بوده است.

در ادامه‌ی مطلب با هم نگاهی به این پوستر و تشکر تصویری وی خواهیم انداخت. آیا شما هم تا بحال برای ابراز تشکر از کسی یا جایی پوستری طراحی کرده‌اید؟

1f3b8df9cc3e453f6d26dbbdaca410cc  
 077629063bd426cd28752de6f2df1f2f  1f8e23de7393693f538579845664eb16 ezgif.com-gif-maker-2

 

 منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
لوگوی جدید شرکت پژو
لوگوی جدید شرکت پژو با تغییرات جدید رونمایی شد