پوستری جدید از فیلم Once Upon a Time in Hollywood

پوستری جدید از فیلم Once Upon a Time in Hollywood،ساخته کوئنتین تارانتینو منتشر شد که در این پوستر، پوستری از فیلمِ درون فیلم با بازی لئوناردو دی کاپریو را شاهد هستیم.

در پوستر جدید منتشرشده از نهمین و جدیدترین ساختهٔ کوئنتین تارانتینو، کارگردان برندهٔ جایزهٔ اسکار که کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را همزمان بر عهده دارد، یعنی فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)، لئوناردو دی کاپریو را در پشت فرمان می‌بینیم و در واقع پوستر جدید، پوستری است که مربوط به فیلم درون داستانی می‌باشد و لئوناردو دی کاپریو در آنجا نقش شخصیت ریک دالتون را ایفا خواهد کرد. کارگردانی این فیلم را کارگردانی آثاری چون فیلم Inglorious Basterds (حرام‌زاده‌های لعنتی)، Django Unchained (جنگوی زنجیرگسسته) و فیلم کمدی سیاه و وسترنِ خشونت‌آمیز The Hateful Eight (هشت نفرت‌انگیز) بر عهده دارد، اما وی در فیلم جدیدش به نوع فیلمسازی آثار اولیه‌اش همچون فیلم Pulp Foction (داستان عامه‌پسند) نزدیک شده است و این مرتبه قرار است ایالت کالیفرنیا، شهر لس آنجلس و پشت صنعت فیلمسازی هالیوود را از دریچهٔ دوربین این کارگردان با نگاه متفاوتش تماشا کنیم.

ریک دالتون در این پوستر که عنوانش Operazione Dyn-o-Mite است با شخصیتی با نام مارگارت لی همراه است و ریک دالتون با لبخند در صحنه‌ای تعقیب‌وگریز دیده می‌شود و جای گلوله هم شیشه‌ٔ جلوی ماشینش را پر کرده است. این پوستر به سبک پوستر فیلم‌های دهه ۶۰ میلادی و با آن همان آب‌ورنگ طراحی شده است و تماشاچی را به همان دوره برده و به یاد فیلم‌های آن زمان می‌اندازد.

 

فیلم Once Upon a Time in Hollywood برای اکران در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (۴ مرداد ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان همایش علمی کتاب‌های تصویری