پوسترهای کمپین تبلیغاتی The Body Shop توسط هنرمندی 19 ساله

تام اندرس واتکینز “Tom Anders Watkins” تصویرساز جوان فنلاندی-انگلیسی است که تنها 19 سال سن دارد. او برنده جایزه‌های معتبری در زمینه گرافیک از جمله جایزه “Adobe New Creative” و “Adobe Design Achievement Awards” است. یکی از جدیدترین آثار تام اندرس مجموعه پوسترهایی برای کمپین تبلیغاتی “advertising campaign” شرکت لوازم آرایشی مشهور بادی شاپ Body Shop در بریتانیا است. در طراحی این پوسترها از تصویرسازی به زیبایی استفاده شده است. رنگ ها، فرم ها و نوع ترکیب‌بندی آن که شبیه نقوش اسلیمی است، فضای منحصر به فردی را برای ارایه زیبای محصولات این برند ایجاد کرده است. این مجموعه، موفق به دریافت جایزه D&AD – In Book از انجمن جهانی دیزاین و تبلیغات خلاق “Global Associationfor Creative Advertising & Design” شده است. تام اندرس در حال حاضر دانشجوی رشته تبلیغات خلاق “Creative Advertising’ در دانشگاه لینکلن انگلستان می‌باشد. در ادامه مطلب، پوسترهای این مجموعه را باهم می‌بینیم.

Tropical-Posters-for-Body-Shop-Campaign-0  Tropical-Posters-for-Body-Shop-Campaign-3  Tropical-Posters-for-Body-Shop-Campaign-4  Tropical-Posters-for-Body-Shop-Campaign-5  Tropical-Posters-for-Body-Shop-Campaign-5b

Neutriganics5MbUpdated

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.