پوسترهای تبلیغاتی پارک المپیک مونترال کانادا

استودیو lg2boutique واقع در کانادا یک پلتفرم تبلیغاتی به منظور معرفی پارک المپیک مونترال انجام داده است. این پارک، مکانی منحصر به فرد و یکی از پر بازدیدترین مکان های گردشگری مونترال است که از آن به عنوان یک فضای عمومی، تفریحی و ورزشی و گردشگری استفاده می شود. در این فضا در کنار انواع امکانات ورزشی، علاوه بر برگزاری بازی‌های ورزشی، فعالیت هایی مانند اجرای کنسرت در فضای باز و برگزاری نمایش‌های مختلف نیز انجام می شود.

استودیوی مذکور برای پلتفرم تبلیغاتی این مکان، مجموعه ای از پوستر ها را به منظور نمایش و اکران در استند ها و بیلبورد های سطح شهر طراحی کرد. فرآیند طراحی و شکل گیری پوستر ها شامل 80 فرم بریده شده است که از مقوای ضخیم 1/16 اینچ، با استفاده از 4 لایه رنگ و سپس 8 ساعت انتظار برای خشک‌شدن آن صورت گرفته است. سپس اشکال‌ها برای طراحی 12 پوستر به کار رفتند که در ادامه می توانید نتایج این فعالیت ها را ببینید:

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزيدگان نشانه نوشته‌های محمد (ص) معرفی شدند.