پوسترهایی برای شهرم / حامد حکیمی

« پوسترسازی و ساخت هویت دیداری برای یک اتفاق با موضوعات فرهنگی و هنری ایران دغدغه این روزهایم در استودیو” مشق” است. پوسترهایی که حالا دیگر با تیراژ بالا چاپ نمی شوند و نسخه های دیجیتال آن هاست که مناسب حال فضای مجازی برای مشتری طراحی می شوند. با این وجود طراحی یک پوستر انرژی مضاعفی در زندگی گرافیکی ام ایجاد می کند. حروف  فارسی ستایش برانگیزترین المان تمام پوسترهایم است نه به جهت سیر تحول در گرافیک ایرانی، بلکه زیباتر از آنها فرم دیگری در ذهنم خلق نمی شود. سفارش هایی هستند که هنوز بعد از سالها کار طراحی وقتی کسی زنگ می زند و آن ها را به من می سپارد به وجد می آیم و نیرویی، برای بقای گرافیک شخصی و ماندگاری در گرافیک حال حاضر شهرم  می شوند.»

« حامد حكيمى» مدير هنرى، طراح، عضو انجمن طراحان گرافيك و انجمن خوشنويسان ايران است. پروژه قبلی او در روزرنگ را می توانید اینجا ببینید.


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
عکس‎هایی که زندگی را تغییر می‌دهند