پنج طراح ايرانى در دوسالانه پوستر مكزيك

نمایشگاهی از منتخب طراحان معاصر ایرانی به انتخاب مهدی سعیدی و با همکاری رئیس دوسالانه بین المللی پوستر، خاویر برمودزهمزمان با سیزدهمین دوسالانه پوستر مکزیک در مکزیکوسیتی در تاریخ 28 اکتبر در ساعت 17 برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه که به مدت یک ماه برگزار می‌گردد 50 پوستر از برترین آثار 5 هنرمند (فرزاد ادیبی، پریساتشکری، مهدی سعیدی، بیژن صیفوری و مجید عباسی) به نمایش گذاشته می‌شود.

مهدی سعیدی همچنین در تاریخ 28 اکتبر در دانشگاه اتوناما متروپولیتن(University metropolitan) در شهر مکزیکو سیتی سخنرانیی با عنوان آهنگ حروف فارسی  و نیز ورکشاپی در تاریخ30 اکتبر تا 1 نوامبر در شهر موریلیا در دانشگاه (University Vazco De Quiroga) به مدت سه روز برگزار خواهد کرد.
لازم به توضیح است پریسا تشکری عضو هیئت داوران دو سالانه پوستر مکزیک نیز در شهر موریلیا سخنرانی و کارگاهی به مدت سه روز برگزار خواهد نمود.

INV CART PERSAS

بیژن صیفوریBijan Sayfouri, Iran

فرزاد ادیبی
Farzad Adib-Iran

مجید عباسی
MajidAbbasi-Iran

مهدی سعیدی
Mehdi Saeedi, Iran

پریساتشکریParisaTashakori-Iran

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برندگان هشتمین مسابقه بین‌المللی دانشجویی پوستر اسکوپیه/ Skopje 2015