پنج ایرانی در میان برگزیدگان مسابقه بلونیا 2018

با اعلام فهرست تصویرگران برگزیده نمایشگاه بلونیا 2018، نام پنج ایرانی در میان آنها دیده می‎شود.

علیرضا گلدوزیان، امیر شعبانی‎پور، رضا دالوند، حسن عامه کن و محمد برنگی پنج تصویرگر ایرانی هستند که در میان 77 تصویرگر برگزیده این مسابقه قرارگرفته‎اند.

طبق اعلام سایت این مسابقه در این دوره سه هزار تصویرگر از 25 کشور شامل بلژیک، برزیل، بلغارستان، کانادا، چین، کلمبیا، کرواسی، فرانسه، آلمان، ایران، ایتالیا، ژاپن، کره، لیتوانی، مکزیک، پرو، پرتغال، اسپانیا، روسیه، اسلونیا، سوئیس، تایوان، انگلستان، اروگوئه و آمریکا شرکت کردند که آثارشان توسط پنج داور از روسیه، مکزیک، انگلستان، آمریکا و آلمان مورد ارزیابی و انتخاب قرار گرفته‎اند.
گفتنی است که محمد برنگی تصویرگر مقیم انگلستان با نام این کشور در این مسابقه شرکت کرده است.

پنجاه و پنجمین دوره نمایشگاه تصویرسازی کتاب کودک بلونیا 26 تا 29 مارس 2018 برابر با 6 تا 9 فروردین 1397، در این شهر برگزارمی‎شود.

لیست برگزیدگان در سایت نمایشگاه بلونیا

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جایزه بهترین فیلم جشنواره آکولید به «رهایی از بهشت» اهدا شد