پـلـشـت‌ها!

طراحى كاراكتر شاخه‌اى‌ست كه احتياج به ذهنى پويا و آفريننده دارد. ذهنى قادر به تصويرسازى دقيق و تجسمی خلاق!
به عنوان طراح شخصيت شما مى‌بايست از مسايل زيادى اطلاع داشته باشيد و بدانيد كه بايد چه پارامترهايى را رعايت كنيد تا يك كاراكتر مناسب و جذاب خلق كنيد.
هرچقدر شما به عنوان هنرمند صاحب سبك تر باشيد اين مسئله تاثير بيشترى در خلق شخصيت و بخشيدن هويت به آن دارد.

در دنياى هنر مدرن، طراحى كاراكتر سهم بزرگ و اثرگذارى در ساختار اثر و شكل دادن به هويت بصرى آن دارد. خواه اين مقوله انيميشن باشد، خواه تصويرسازى و خواه گرافيك به معناى گسترده‌اش.
رعايت اصول زيبايى شناختى، توجه به جزئيات، برقرارى ارتباط مخاطب با كاراكتر و درك صحيح از تمامى اين موارد نكات مهمى ست كه طراحان كاراكتر بايد به آن توجه داشته باشند.

فرشيد منفرد طراح جوان و خوش‌ذوق متولد ١٣٦٢ فوق ليسانس تصويرسازى دارد و ده سال است که به طور حرفه‌اى در زمينه‌ى گرافيك، تصويرسازى و انيميشن فعاليت دارد.
فرشيد تا به حال چندين نمايشگاه موفق گروهى و انفرادى داشته و كارهايش در نشريات مختلف ايرانى و خارجى چاپ شده. او در حال حاضر مديريت قسمت موشن‌گرافيك اژانس تبليغاتى ٣٦٠ درجه را بر عهده دارد.
طرح هاى او جذاب، شاخص و داراى هويت گرافيكى‌ست كه بيانگر سبك شخصى خالق خود هستند.
در ادامه مجموعه اى از طراحى‌هاى كاراکتر او را که به «پلشت» شناخته شده است را با هم مى‌بينيم:

4Monkeys

AN
Rabbits

e2  Characterselfie01H  SBZ 02
 Music    tt1  Sketch

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.