پلاک‌های خندان

رانندگان در ایالت کوئینزلند استرالیا از اول ماه مارس جاری خواهند توانست پلاک‌های خودروی خود را با شکلک‌های ایموجی، شخصی‌سازی کنند.
تاکنون امکان شخصی‌سازی با طیف وسیعی از گزینه‌ها از جمله، رنگ و نشان تیم‌های ورزشی محلی فراهم بوده و حالا مسئولان معتقدند که افزودن شکلک به این گزینه‌ها بسیار طبیعی است.

البته برای این کار محدودیت‌هایی نیز در نظر گرفته شده است. رانندگان نمی‌توانند پلاکی را انتخاب کنند که تماما ایموجی باشد و باید تنها یک شکلک را از بین ۵ گزینه گزینش کنند.
این گزینه‌ها خنده اشک‌آلود، عینک آفتابی، چشمک، لبخند و چشم‌قلبی خواهند بود. بنابراین چشمتان به گزینه‌های چون هلو و بادمجان روشن نخواهد شد.
هزینه افزودن شکلک به پلاک، از ۳۴۰ دلار به بالا خواهد بود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«آدم خانگی» در لیست ۱۵ انیمیشن برتر جشنواره «کانتربری»