پشت حرف‌های نگفته در اتوبان کرج / سجاد فروغی

مجموعه‌ی پیش رو آثاری است که برای کتاب شعری به نام «پشت حرف‌های نگفته در اتوبان کرج» دیزاین و صفحه آرایی شده است. این مجموعه شعر در غالب غزل اما با حال و هوایی تازه و امروزی سروده و فضاسازی شده و تصویرگری و گرافیک آن نیز با استفاده از عناصری سنتی و مدرنیته انجام شده است.

سجاد فروغی، طراح گرافیک این مجموعه، سعی ‌نموده سنت و مدرنیته را به وسیله‌ی تصاویر و ایجاد فضایی باور پذیر از این ارتباط ترکیب نماید. استفاده از هنر و فضای ایرانی و حس شاعرانگی موجود در فضای تصویری قدیم به همراه ایجاد فضایی مدرن با عناصری امروزی برای کمک به درک و احساس شعر از جمله ویژگی‌های این مجموعه است. «پشت حرف‌های نگفته در اتوبان کرج»  در سال 1395 منتشر شده است.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
معرفی آثار پویانمایی بخش بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران