پوسترهای دوسالانه مجازی پراگ با موضوع دوستی / Virtual Biennale Prague 2015

هشتمین نمایشگاه بین المللی پوستر هنرمندان، موسوم به نمایشگاه مجازی دوسالانه پراگ، 266 هنرمند را از 26 کشور دنیا به دور هم گرد آورده است. در این نمایشگاه، آثار در دو دسته ارائه شده‌اند: هنرمندان حرفه ای و دانشجویان هنر. موضوع نمایشگاه 2015 این دوسالانه، دوستی بوده است که هم از منظر اندیشه های خود هنرمندان در خصوص این مسئله اجتماعی و هم از منظر یک واکنش نسبت به تحولات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فعلی به آن نگریسته شده است. نمایشگاه دوسالانه مجازی پراگ، علاوه بر برگزاری در یک محیط مجازی (friendship-2015.tumblr.com) در گالری آلات کلامافکا ( Altan Klamovka ) شهر پراگ نیز قرار است برگزار شود. برگزاری این نمایشگاه به لطف وجود اینترنت صورت گرفته است و برگزار کنندگان  نمایشگاه را قادر ساخته است  تا به طیف وسیعی از طراحان گرافیک سراسر جهان خدمات شایسته‌ای ارائه دهند و با همدیگر همکاری مناسبی داشته باشند بطوری که بتوانند مجموعه‌ای ارزشمند از پوسترهای هنرمندان را که در موضوع مورد نظر تهیه شده‌اند را در طی دو ماه جمع آوری کنند. داوری آثار توسط هیئت داوران بین المللی انجام شده است و طبق روال هر سال، پوسترهایی که در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده‌اند فاقد هرگونه طنز، اغراق و هجو بوده و با تکنیک های مختلفی طراحی شده‌اند. در میان آثار انتخاب شده نام یک طراح ایرانی به نام بابک بایرامی نیز به چشم می‌خورد.

پوستر-پراگ-روزرنگ (14)

پوستر-پراگ-روزرنگ (43)  پوستر-پراگ-روزرنگ (35)  پوستر-پراگ-روزرنگ (36)  پوستر-پراگ-روزرنگ (37)  پوستر-پراگ-روزرنگ (32)  پوستر-پراگ-روزرنگ (33)  پوستر-پراگ-روزرنگ (34)  پوستر-پراگ-روزرنگ (29)
پوستر-پراگ-روزرنگ (30)  پوستر-پراگ-روزرنگ (31)  پوستر-پراگ-روزرنگ (26)  پوستر-پراگ-روزرنگ (27)  پوستر-پراگ-روزرنگ (28)  پوستر-پراگ-روزرنگ (23)  پوستر-پراگ-روزرنگ (24)  پوستر-پراگ-روزرنگ (25)  پوستر-پراگ-روزرنگ (20)  پوستر-پراگ-روزرنگ (21)  پوستر-پراگ-روزرنگ (22)  پوستر-پراگ-روزرنگ (17)  پوستر-پراگ-روزرنگ (18)  پوستر-پراگ-روزرنگ (19)  پوستر-پراگ-روزرنگ (15)  پوستر-پراگ-روزرنگ (16)  پوستر-پراگ-روزرنگ (12)  پوستر-پراگ-روزرنگ (13)  پوستر-پراگ-روزرنگ (9)  پوستر-پراگ-روزرنگ (10)  پوستر-پراگ-روزرنگ (11)  پوستر-پراگ-روزرنگ (41)  پوستر-پراگ-روزرنگ (42)  پوستر-پراگ-روزرنگ (45)  پوستر-پراگ-روزرنگ (39)  پوستر-پراگ-روزرنگ (40)  پوستر-پراگ-روزرنگ (7)  پوستر-پراگ-روزرنگ (8)  پوستر-پراگ-روزرنگ (44)  پوستر-پراگ-روزرنگ (4)  پوستر-پراگ-روزرنگ (5)  پوستر-پراگ-روزرنگ (6)  پوستر-پراگ-روزرنگ (1)  پوستر-پراگ-روزرنگ (2)  پوستر-پراگ-روزرنگ (3)  پوستر-پراگ-روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته‌بندی نبات شکر پاره / حبیب فرهادی